Üstün Kalite 

sample image Firmamız, uluslararası kalite standartlarını uygulamaya dönük çalışmalarını tamamlamıştır.

Kusursuz Hizmet 

sample image Hizmet kalitesi daha da arttırılarak müşterilerimize kusursuz hizmet sunulmaktadır.

Özel Ürünler 

sample image Tüketicilerimizden gelen farklı endüstriyel ürünler de özel sipariş üzerine üretilmektedir.

Firmamız, teknolojik gelişmeler paralelinde tasarım ve üretime hız vermiş, mimari projelendirme çalışmalarını genişletmiş ve kent mobilyaları üretiminin önde gelen isimlerinden biri olmuştur.

FİRMA YÖNETİMİ

Duyurular 

Hakkımızda

‘’A MUTLULUK, A GÜVEN, A GELECEK’’

Sektörde tecrübeleri ile isim yapmış teknik ve idari ekibimiz ile gelecek nesillere de mutluluk sağlamayı hedefleyen genç teknik ve idari ekibimizin kaynaşmasından oluşan bir aile şirketi olarak yola çıkan A Park adının da sorumluluğunu taşıyarak sektöründe başı çeken bir marka olma hedefine ulaşıyor.
A PARK ailesi olarak biz;
Kurulduğumuz günden bugüne AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyoruz.  Teknolojik imkanlarımızı, makine parkurumuzu sürekli geliştirip eski tecrübelerimizin yanına yenilikçi yanımızı da katarak geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.
Çevreye ve topluma duyarlı tasarım, imalat, montaj ekibimizle ‘’çevre dostu, fonksiyonel ve estetik’’ ürünlerimizi insanlığa sunmanın heyecanını yaşıyoruz.
Bu heyecanla diyoruz ki;
Tamamen ‘’müşteri memnuniyeti’’ odaklı politikamızla siz değerli müşterilerimize yerinde ve zamanında hizmet sunmak ve sizleri hizmetimizle memnun edebilmek en önemli misyonumuz’dur.
A mutluluk, A güven, A gelecek sloganı ile yola çıkarak insanlığa bir nebze de olsa mutluluk yaşatmak, yaptığımız ürünlerin güven duyularak gönül rahatlılığı ile kullanılmasını sağlamak ve gelecek nesillerimizin sağlıklı, karakterli yetişebilmeleri adına üzerimize düşen görevin bilinci ile tamamen makineleşmiş, beklentilere cevap veren, her ihtiyacı kendi bünyesinde çözen, sektörde yol gösteren dünyanın sayılı kuruluşlarından biri olmak vizyonumuz'dur.